Okna

Okna produkowane są z drewna trójwarstwowego klejonego (sosnowego, dębowego, meranti lub inne na życzenie Klienta) w systemie JV-68 w dowolnym wymiarze, kolorze i kształcie. Stolarkę okienną standardowo impregnujemy metoda zanurzenia w preparacie grzybobójczym.

Aby wzbogacić ofertę kolorystyczną i podnieść estetykę, wyroby malujemy natryskowo, ekologicznymi farbami akrylowymi firm SIGMA i SIKKENS. Do naszych okien stosujemy szyby termoizolacyjne o współczynniku przenikania 1,1. Istnieje ponadto możliwość zamontowania szyb przyciemnionych, antywłamaniowych, bezpiecznych, ornamentowych, witraży oraz szyb hartowanych zapewniających ciszę, ciepło i bezpieczeństwo.

Wyposażenie naszych okien w okucia niemieckiej firmy ROTO, w standardzie z mikrouchyłem, pozwala na otwieranie i uchylanie okien i drzwi balkonowych bez zbędnego wysiłku.
Uzupełnieniem okna może być parapet zewnętrzny aluminiowy firmy ALURON.

W ofercie naszej znajdziecie również drzwi tarasowe przesuwne z niskim progiem z zastosowaniem okuć firmy SIEGENIA, szeroką gamę okiennic drewnianych oraz rolety zewnętrzne aluminiowe o napędzie elektrycznym.