Schody

Schody

Są gwarancją wygodnego i bezpiecznego użytkowania budynku wielokondygnacyjnego. Oferujemy Państwu szeroki wybór schodów cechujących się wysoką jakością oraz estetyką. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne technologie i wyselekcjonowane, najlepsze materiały. Dbamy o to, aby nasze produkty nie tylko pełniły określone im funkcje, ale również idealnie komponowały się z otoczeniem. Schody są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale spełniają także najwyższe standardy bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy również renowacje klatek schodowych w kamienicach z częściową lub całościową wymianą elementów drewnianych.

Pobierz nasz katalog

OFERTA

KROK 1: Wybierz model z naszej oferty

Schody wykonujemy w technologii CNC, z drewna dębowego, bukowego, jesionowego lub sosnowego. Produkujemy stolarkę użytkową od prawie 25 lat. Mamy bogate doświadczenie w konstruowaniu, produkowaniu i prawidłowym montażu schodów na drewnianej konstrukcji samonośnej, na betonie oraz dywanowych.

Schody samonośne- oferujemy projekt z wizualizacją.

Nasze projekty wykonujemy z komputerową wizualizacją, aby jak najlepiej dopasować schody na drewnianej konstrukcji samonośnej do Państwa wnętrz.

Wybierz kolor najbardziej pasujący do Twoich wnętrz

Krok 2: Wybierz kolorystykę

Schody mogą być wykonane w kolorze naturalnym, bądź innym dowolnym kolorze spełniającym Państwa oczekiwania.

Bejca Nitro Kolekcja TOP-KOLOR sosna

Bejca Nitro Kolekcja TOP-KOLOR Dąb

Wzornik kolorów RAL

Wzornik kolorów NSC

KONTAKT

Krok 3: Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie

Chcą Państwo złożyć zamówienie, zdobyć poradę dotyczącą odpowiednich drzwi do Państwa domu, potrzebują pomocy w doborze kolorystyki lub chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji odnośnie naszych produktów?