Drzwi
Zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Są wizytówką domu, stanowią o estetyce naszego otoczenia, ale także zapewniają bezpieczeństwo. Wiemy, jak połączyć te wszystkie cechy!

Pomożemy dobrać i przygotować dla Państwa takie drzwi, aby pasowały do charakteru domu lub mieszkania i wybranej przez Państwa stylistyki. Pomożemy także dobrać zabezpieczenia zapewniające maksymalne bezpieczeństwo. W tym celu stosujemy wysokiej jakości zamki oraz wkładki zabezpieczające drzwi przed potencjalnym włamaniem. Dodatkowym zabezpieczeniem drzwi jest wreng antywyważeniowy, który w znacznym stopniu utrudnia wyważenie drzwi.

Pobierz nasz katalog

Standardowo stosujemy:

Ramiaki drzwiowe klejone dwu lub trzy a nawet czterowarstwowo w zależności od grubości drzwi. Ramiaki narażone na wypaczanie się klejone są wzdłużnie na mikrowczepy oraz warstwowo, co zapobiega wypaczaniu.

Jak to wygląda w praktyce? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami w sekcji galeria.

OFERTA

KROK 1: Wybierz model z naszej oferty

Naszą stolarkę wykonujemy głównie z takich materiałów jak sosna, dąb oraz meranti. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie wykonać drzwi w dowolnym kształcie oraz wykończeniu. 

Wybierz kolor najbardziej pasujący do Twoich wnętrz

Krok 2: Wybierz kolorystykę

Nasze produkty malujemy farbami lazurowymi, kolorami z palety Ral lub NCS. Stolarkę zewnętrzną zabezpieczamy i malujemy warstwowo stosując: 

Wzornik kolorów RAL

Wzornik kolorów NSC

Krok 3: Wybierz klamkę

Klamka standard
- w cenie

Standardowo wszystkie drzwi zewnętrzne wyposażamy w klamkę Jowisz w kolorze srebrnym lub starego złota.

Wybierz wykończenie

Kształt maskownicy dostępny w dwóch wersjach – prostokątnym i owalnym. 

Klamka ozdobna
- za dopłatą

Jeżeli szukają Państwo bardziej wyszukanej klamki do drzwi zewnętrznych zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera.

Krok 4: Wybierz profil

Wykonujemy drzwi o grubościach 52mm, 68mm oraz – na specjalne zamówienia o grubości 92mm. Wybierając grubość profilu należy wziąć pod uwagę, że wraz z wzrostem grubości drzwi obniża się współczynnik przenikania ciepła oraz poprawia się akustyka drzwi. Oznacza to, że im drzwi są grubsze, tym mniej ciepła przez nie ucieka i mniej słychać hałasy z zewnątrz.


Profile drzwi

Krok 5: Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie

Chcą Państwo złożyć zamówienie, zdobyć poradę dotyczącą odpowiednich drzwi do Państwa domu, potrzebują pomocy w doborze kolorystyki lub chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji odnośnie naszych produktów?